#1 2014-02-08 16:49:47

 Dawid96

Administrator

Skąd: Mędrzechów woj. małopolskie
Zarejestrowany: 2014-02-07
Posty: 38
Punktów :   

Parę słów o sobie i o swojej hodowli.

Przedstawcie nam siebie i swoją hodowle, skąd jesteście, jak długo hodujecie króliki itp .

Zaczne.
Witam wszystkich jestem Dawid niedługo 18 lat mieszkam w Mędrzechowie 50km od Tarnowa. Wojewódzstwo małopolskie. Króliki hoduje od roku, głównie na sprzedasz ale także i do domowego ubicia narazie tylko mieszane ale może kiedyś pozyskam jakieś rasowce w okresie letnim miałem najwięcej około 30 królików. Ostatnio sprzedałem 9 sztuk i aktualnie mam tylko 7.

Offline

 

#2 2014-02-18 16:13:41

Złotówa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i o swojej hodowli.

Cześć

Fajnie, to pierwsze forum  które będę miał okazję budować
Mam na imię Robert. Mieszkam w Garwolewie, gmina Czerwińsk nad Wisłą, powiat Płońsk, województwo mazowieckie. Obecnie pracuję w Dani. Hoduję wiele zwierzaków, między innymi króle. Robię to od 5 lat czyli tyle ile mieszkam W Garwolewie. Średnio trzymam 60-70 sztuk króli rasy kalifornijski czarny.
Hodowlą pod moją nieobecność zajmuje się Żona oraz syn i córka.

Ostatnio edytowany przez Złotówa (2014-02-18 16:15:39)

Offline

 

#3 2014-11-27 20:14:36

Malwina71

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Parę słów o sobie i o swojej hodowli.

Witam serdecznie

Mam na imię  Anna.Mieszkam 2 km. od Bystrzycy Kłodzkiej,tj Kotlina Kłodzka,woj.dolnośląskie.Posiadam wiele zwierząt,między innymi:kozy-rózne rasy,owce-też kilka ras,6 owczarków niemieckich,kury,gęsi,kaczki,świnki wietnamskie i króliki-rasy Baran Francuski Szary,Srokacz Niemiecki Czarny,Srokacz Niemiecki Niebieski,oraz kilka mieszańcow,które pozostały,bo właśnie od nich zaczynałam swoją przygodę z królikami.Króliki hoduję od 3 lat,w tej chwili posiadam ok 80 sztuk.Króliki hoduję praktycznie ze względu na mięso,które bardzo chętnie jemy i robię z niego przepyszne pasztety,a nadwyżki sprzedaje znajomym,którzy,tak jak My cenią sobie smak naturalnego,zdrowego miesiwka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wonaruto.pun.pl www.radiowalenczow.pun.pl www.nbd.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.procity.pun.pl